visitor analyticsvisitor analytics
24 Temmuz 2017 Pazartesi 17:46

​CHP’DE SÜPRİZ İSİM CEYHAN

​CHP’de süpriz isim CEYHAN
19 Ocak 2015 Pazartesi 12:19

7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimleri öncesinde, Ispartalı işadamı Mustafa CEYHAN CHP’den Milletvekili aday adaylığı için kendisine yapılan teklifi değerlendirmeye aldığını söyledi.

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekiliseçimleri öncesinde siyasi partilerde hareketlilik başladı. 10 Şubat 2015tarihinde kamuda görevli devlet memurlarının istifası ile başlayacak adayadaylığı süreci, partilerin resmi yada gayriresmi yapacakları ön seçimsonrasında parti Genel merkezlerinin aday listelerini Yüksek seçim Kurulunavermesinden sonra 7 Haziran'da sandığa gidecek olan seçmen kendisini temsiledecek vekil adaylarını oylarıyla ile belirleyecek.

   Bu süreç öncesinde özellikle CHP veMHP Isparta’da resmi ön seçim yapılmasından yana.  CHP’de ön seçimyapılması halinde aday olacağını açıklayan eski il başkanı Vedat Şenol’dansonra aday adaylığı teklif edilen Ispartalı işadamı Mustafa Ceyhan’da sürecitakip ettiğini ve nereden aday olacağına karar vereceğini söyledi.

 

   Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl yapılan yerelyönetimler seçimi öncesinde yaşadığı İstanbul Eyüp’den CHP’nin Belediye başkanaday adayı olan Mustafa Ceyhan’ın, Genel seçimlerdede partisinin milletvekiliadaylığına sıcak bakıyor.

 

   Gazetemize açıklamalarda bulunan Ispartalıİşadamı, hemşehrimiz Mustafa Ceyhan süreci yakından takip ettiğini ve adaylığıile ilgili önümüzdeki günlerde karanını açıklayacağını belirterek şunlarısöyledi.”Bildiğiniz gibi uzun yıllar siyasetin içerisinde yer almış birkişiyim. Doğru Yol Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanlığı yaptım. Benim GenelBaşkanlığım döneminde birlikte siyaset yaptığımız birçok arkadaşımız bugünAK partide, CHP’de ve MHP’de milletvekili ve bakanlık yapıyorlar. Bir süre uzakkaldığım siyasete yeniden dönüş yaptım ve geçtiğimiz yıl Eyüp’den BelediyeBaşkan aday adayı oldum. Siyaseti de,  hizmeti de bilen bir kişi olarak budönemde yine CHP’den Milletvekili aday adaylığı teklifini en kısa zamandadeğerlendirerek çalışmalara başlaşlayacağım. Gerek Isparta’daki, gerekseİstanbuldaki arkadaşlarım benim aday olmam konusundaki baskılarını önünümüzdekigünlerde değerlendireceğim ve nereden aday olacağıma kararvereceğim. Bakarsınız İstanbul’dan, bakarsınız memleketim Isparta’dan adayadayı olabilirim, bunu zaman gösterecek” dedi.

 

MUSTAFA CEYHAN KİMDİR ?

 

- 1966 yılında, Isparta merkez ilçede Doğdum,dedem MUSTAFA SITKI CEYHAN,ve Babam Mehmet Hadi Ceyhan Isparta'nın ileri gelenişadamlarıydı. İlk ve orta okulu Isparta'da bitirdikten sonra, Liseyi, ŞAİKAnadolu lisesinde tamamladım.

-1996 yılında Orta Doğu Teknik üniversitesinden(ODTÜ), işletme bölümünden mezun oldum.

- Özel sektörde ve kamu sektöründe, projegeliştirme konularında iş hayatında çalışmaya başladım.

- Üç yıl (1993-1996), üçlü kararname ile Hazinetemsilcisi olarak ,Ankara Siğorta'da yönetim kurulu üyeliği yaptım.

- 2001-2007 yılları arasında, Akfen Holding AŞ.,grup şirketlerinden, (borsada), Akfen GYO'da kurucu Genel Müdür ve yönetimkurulu üyeliği vazifeleri yaptım.

- 2008 den günümüze kadar, özel sektör veBelediye şirketlerine danışmanlık ve Gayrımenkul Geliştirme sektöründe,Girişimci / Yönetici ortak olarak çalışmalarım devam etmektedir.

- 2003 yılında,USA-Dış işleri bakanlığının,davetlisi olarak,"international visitor" programı kapsamında 23günlük bir GEZİ / ÇALIŞMAYA katıldım.

- 2004 yılında,ÇiN Halk Cumhuriyeti, NİNGXİAeyaleti başkentinin (yinchuan), davetlisi olarak,"ÖZEL KONUK"sıfatıyla bir haftalık iş programına katıldım.

- Bunların haricinde yurt dışında bir çokinceleme ,araştırma ve ticari gezi ve iş faliyetlerim olmuştur.

- Dernek, Spor kulübü ve Cemiyetlere üyeliklerimbulunmaktadır.

İDEAL ADAY

İDEAL ADAY
27 Mart 2015 Cuma 20:52

Mustafa Ceyhan iyi bir siyesetçi ve iyi bir adaydır. Artık eski düşüncelerinden CHP kurtulmalı. Meyve veren ağacı taşlamayın. Birleştirici rol oynayacaktır. Ve CHP nin aradığı coşkuyu kesinlikle sağlayacaktır. Doğma büyüme ıspartalı bir kişidir kendisi

0 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

PARAYLA SAADET OLMUYUR SAYIN CEYHAN

RAŞİT32
23 Mart 2015 Pazartesi 15:23

PARA DAĞITIP ÜYELERDEN OY İSTEMEKLE OLMUYOR BU İŞLER SAYIN CEYHAN TUTAMAYACAĞIN SÖZLER VERME İNSANLARA ISPARTALI ARTIK KANMIYOR AŞTI BUNLARI ÇOK GÖRDÜ SENİN GİBİLERİ BİZİM ÖN SEÇİMLERDE OYUMUZU ALAMICAKSIN SENİN PARTİMİZE HİZMETİNN YOK MÜKERREM SELÇUK İRFAN BAKIR VEDAT ŞENOL SÜLEYMAN COŞAR YAZACAĞIZ

1 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

CHP

İsmail
20 Ocak 2015 Salı 10:03

Şunu belirtmek isterim giriş yanlış olmuş bu parti ısparta da profosörüde aday yaptı odtü mezunu olmak önemli değil ayrıcalık hiç değil .CHP de ki siyasetçi tencerini içinde olacak kaşık salladıkları zaman ya pirinç olcaksın yağ tuz ya yağ beğenileceksin yada eleştirileceksin ama dışardan bende varım dersen kimse sofrada kalkıp alemi cihan olsan tadına bakmaz ön seçim olmak zorunda CHP de .Yapılacak ön seçimde genel görüş partinin genç kadrolara bırakılması fikri sevindirici olanı.

1 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

kırat dan inenler.

sait doğru
19 Ocak 2015 Pazartesi 19:17

dedeleri chp li idi doğruyol partisinde siyaset akademisi okudu sonra atalarının partisine dönmüş.kankasıda akp ye geçmişti.....

6 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ÇÜNÜR KAVŞAĞI'NDA KAZA

ÇÜNÜR KAVŞAĞI'NDA KAZA

ÇÜNÜR KAVŞAĞI'NDA KAZA

TÜRK MİLLETİNİN GEÇMİŞİNİ ANLATIYOR

 TÜRK MİLLETİNİN GEÇMİŞİNİ ANLATIYOR

TÜRK MİLLETİNİN GEÇMİŞİNİ ANLATIYOR

GİZEM HAKAN HATİPOĞLU ÇİFTİ ISPARTA'DA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRDİ

GİZEM HAKAN HATİPOĞLU ÇİFTİ ISPARTA'DA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRDİ

GİZEM HAKAN HATİPOĞLU ÇİFTİ ISPARTA'DA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRDİ

BU OLAY ISPARTA'DA YAŞANDI !

BU OLAY ISPARTA'DA YAŞANDI !

BU OLAY ISPARTA'DA YAŞANDI !

HÜSEYİN AYBATILI İSTEDİ, VALİ GÜNAYDIN RESTORASYONU BİZDEN DEDİ

HÜSEYİN AYBATILI İSTEDİ, VALİ GÜNAYDIN RESTORASYONU BİZDEN DEDİ

HÜSEYİN AYBATILI İSTEDİ, VALİ GÜNAYDIN RESTORASYONU BİZDEN DEDİ

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR HELAL OLSUN !

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR  HELAL OLSUN !

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR HELAL OLSUN !

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

AK PARTİ Lİ ESKİ VEKİLLERE GÜN DOĞDU

AK PARTİ Lİ ESKİ VEKİLLERE GÜN DOĞDU