visitor analyticsvisitor analytics

ŞİMDİ YÖRENİZ HİZMET BEKLİYOR

ŞİMDİ YÖRENİZ HİZMET BEKLİYOR
17 Nisan 2014 Perşembe 14:22

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri'nde aralarında Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ın da bulunduğu MHP'den seçilen belediye başkanlarına mektup gönderdi. Başkan Günaydın ise “genel başkanımızın nazik davranışı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.”dedi.

Seçilen belediye başkanlarını kutlayan Bahçeli, "Parti olarak 30 Mart'ta milli iradenin verdiği mesajın ve yüklediği sorumluluğun her yönüyle farkında ve bilincindeyiz. Partimizin elde ettiği siyasi başarıda çok önemli bir payınızın olduğunu asla unutmayınız. Kısıtlı imk‰nlara, içten ve dıştan engel çıkaran birçok faktöre rağmen üstlendiğiniz milli görevi adaylık sürecinden bugüne kadar layıkıyla taşıdınız. Partimizin ilke, ülkü ve esaslarını açık bir dil, samimi bir üslup, kavrayıcı bir perspektifle vatandaşlarımıza aktarma becerisini gösterdiniz. Bundan dolayı sizinle iftihar ediyorum" dedi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri'nde MHP'den seçilen belediye başkanlarına mektup gönderdi.

Dün gönderilen mektupta seçilen belediye başkanlarını kutlayan Bahçeli şu sözlere yer verdi: "Milliyetçi Hareket Partisi'nin yerel yönetimlerdeki farkını ve üstünlüğünü en iyi şekilde temsil edip size verilen yetkiyi ahlak, vicdan ve adalet zemininde sürdüreceğinizden kuşku duymuyorum.  Ayıran değil birleştiren, dışlayan değil kucaklayan, uzaklaştıran değil yakınlaştıran, kavga eden değil barıştıran bir zihniyetle başarınızın daim olacağı kanaatindeyim. Milli ve manevi değerlerimizin alacağınız her kararınızda belirleyici, her uygulamanızda h‰kim olmasını diliyorum." 

 

Bahçeli'nin belediye başkanlarına gönderdiği mektup şu şekilde:  "91 yıllık Cumhuriyet tarihimizin en zorlu Mahalli İdareler Seçimleri, milletimizin yüksek katılımıyla 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilmiştir. 

 

Milliyetçi Hareket Partisi, ülkemizin her seçim çevresinde demokratik mücadelesini vermiş, oyunu da, desteğini de oransal ve sayısal ölçüde artıran yeg‰ne siyaset kurumu olarak sivrilmiştir.

Bu durum partimiz açısından umut ve heyecan verici bir gelişmedir.

30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri aynı zamanda iktidar partisindeki erozyon ve aşınmayı da gözler önüne sermiştir. 

Aziz milletimizin huzur, refah, güvenlik ve istikrar arayışları sandığa yansıyarak iktidara ihtar olarak faturalandırılmıştır.

Parti olarak 30 Mart'ta milli iradenin verdiği mesajın ve yüklediği sorumluluğun her yönüyle farkında ve bilincindeyiz.

Bundan sonraki adımlarımızı, alacağımız kararları, izleyeceğimiz yol ve yöntemleri elbette 30 Mart'tan çıkardığımız neticelere göre somutlaştıracak ve sağlamasını yapacağız.

Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi'nin sahillere, kumsallara, kısaca vatanın bir bölümüne sıkışıp kalmadığını objektif ve dürüst bakabilen herkes itiraf edecektir.

Partimizin elde ettiği siyasi başarıda çok önemli bir payınızın olduğunu asla unutmayınız.

 

" SİZİNLE İFTİHAR EDİYORUM 

 

Bu seçimlerde partimizi temsilen göstermiş olduğunuz başarıdan büyük memnuniyet duyduğumu özellikle belirtmek istiyorum.

Kısıtlı imk‰nlara, içten ve dıştan engel çıkaran birçok faktöre rağmen üstlendiğiniz milli görevi adaylık sürecinden bugüne kadar layıkıyla taşıdınız.

 

Partimizin ilke, ülkü ve esaslarını açık bir dil, samimi bir üslup, kavrayıcı bir perspektifle vatandaşlarımıza aktarma becerisini gösterdiniz.

Bundan dolayı sizinle iftihar ediyorum.

Kırmadan, dökmeden, küstürmeden, bunaltmadan, sıkmadan saygı ve sevgi çerçevesinde muhterem hemşerilerinizi ikna ederek Belediye Başkanlığı seçiminden alnınızın akıyla çıktınız.

 

Şimdi yöreniz hizmet beklemektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin yerel yönetimlerdeki farkını ve üstünlüğünü en iyi şekilde temsil edip size verilen yetkiyi ahlak, vicdan ve adalet zemininde sürdüreceğinizden kuşku duymuyorum.

 

Ayıran değil birleştiren, dışlayan değil kucaklayan, uzaklaştıran değil yakınlaştıran, kavga eden değil barıştıran bir zihniyetle başarınızın daim olacağı kanaatindeyim.

Milli ve manevi değerlerimizin alacağınız her kararınızda belirleyici, her uygulamanızda h‰kim olmasını diliyorum.

 

Bu düşüncelerle 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevine seçilmenizden dolayı şahsınızı tebrik ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Saygıdeğer ailenize ve aziz vatandaşlarımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

 

BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

 

Aldığı mektubun kendini için büyük bir önem ifade ettiğinin altını çizen Başkan Günaydın ise, “sayın genel başkanımızın lütfedip gönderdiği mektup öncelikle davamızın, halkımızın bize olan inanç ve güveninin bir ifadesidir. Biz artık siyaseti bir kenara bırakarak, Isparta’ya gelecek 5 yılda yapılacak en iyi hizmetlerin temellerini oluşturacağız. Halkımızın bizleri verdiği desteği yine halkın istekleri ve talepleri doğrultusunda hayata geçirecek, halktan aldığımızı yine halkımızla paylaşacağız. Bu vesile sayın Gnele Başkanımıza da yapmış olduğu bu nazik düşüncesinden ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

 

DİĞER HABERLER

ISPARTA'DA MUTLU ÇOCUK FESTİVALİ 23-24 NİSAN’DA GÖKKUBBE’DE

ISPARTA'DA MUTLU ÇOCUK FESTİVALİ 23-24 NİSAN’DA GÖKKUBBE’DE

ISPARTA'DA MUTLU ÇOCUK FESTİVALİ 23-24 NİSAN’DA GÖKKUBBE’DE

ISPARTA BELEDİYE MECLİSİNDE BAŞKANLIK TARTIŞMASI

ISPARTA BELEDİYE MECLİSİNDE BAŞKANLIK TARTIŞMASI

ISPARTA BELEDİYE MECLİSİNDE BAŞKANLIK TARTIŞMASI

TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ HAYVAN BARINAĞI ISPARTA’DA OLACAK

TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ HAYVAN BARINAĞI ISPARTA’DA OLACAK

TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ HAYVAN BARINAĞI ISPARTA’DA OLACAK

GÜNAYDIN BELEDİYE OLARAK HASTANE YAPMAK İSTİYORUZ

GÜNAYDIN BELEDİYE OLARAK HASTANE YAPMAK İSTİYORUZ

GÜNAYDIN BELEDİYE OLARAK HASTANE YAPMAK İSTİYORUZ

DEMİRKÖPRÜ GAZİLER PARKI AÇILDI

DEMİRKÖPRÜ GAZİLER PARKI AÇILDI

DEMİRKÖPRÜ GAZİLER PARKI AÇILDI

BİSİKLET YOLUNA DEVAM

BİSİKLET YOLUNA DEVAM

BİSİKLET YOLUNA DEVAM

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

1. Amatör Ligde şok

1. Amatör Ligde şok