05 Aralık 2020 Cumartesi

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

FLAŞ GELİŞME AKKENT TOKİ’DE ASFALT SEVİNCİ

FLAŞ GELİŞME AKKENT TOKİ’DE ASFALT SEVİNCİ

Isparta Belediyesi

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Akkent Mahallesinde asfalt çalışması gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Günaydın, Akkent TOKİ civarında arazilerin bulunduğunu ve gelecekte bu bölgelerde de yapılaşma olabileceğini dolayısıyla yapılan çalışmanın buna da bir hazırlık olduğunu söyledi. 
Mevcut yolun daha önce yapılmış olduğunu ancak yolda bazı aksaklıklar tespit ettiklerine değinen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, müteahhit tarafından zamanında yolda kilit parke çalışması gerçekleştirildiğini ve yolda çökmeler tespit ettiklerini anlattı. Günaydın, “Yolda çökmeler oluşmuş. Bunları kaldırdık, yolda stabilize çalışması gerçekleştirdik ve zemin sertleştirmesinin ardından asfaltını döktük. Bu yolumuz bir kilometre uzunluğunda. Mahalle muhtarımızda bu yolun kalıcı olmasını istemişti. Muhtarımızın da isteğini gerçekleştirmiş olduk. Bu yolumuzu da geleceğe teslim ediyoruz. Bu bölge gelişime açık. Mahallemizin çevresinde çok arsa var. Bunlar da zaman içerisinde yapılaşmaya gidebilir. Yaptığımız bu çalışma buna da hazırlık oldu. Yolumuz hayırlı olsun” dedi. 
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ve ekibine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Akkent Mahallesi Muhtarı Bekir Çevikbaş, “Çok güzel bir yol oldu. Mahallemizin yollarına alternatif oldu. Kış aylarında problemler yaşıyorduk. Şu an yapılan yoldan memnunuz. Eski haliyle kullanan vatandaşlarımızın araçları zarar görüyordu, bunun da önüne geçilmiş oldu” görüşlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

namık

17 Kasım 2016 Perşembe 15:39

sizi düşürdükleri hale bak.yıl 2016 olmuş,adamlar uzaya gidiyor,siz asfalt görünce seviniyorsunuz.geç bile kalındı

Üniversiteli

17 Kasım 2016 Perşembe 08:01

Cunur Yeni Sehir Tozlar içinde cikma asfalta bile raziyiz

Yeter be!

16 Kasım 2016 Çarşamba 21:20

Çünür noldu çünür?????????

VATANDAŞ

16 Kasım 2016 Çarşamba 16:45

BAŞKANIM BİRDE AKKENT GİDİŞ BOZANÖNÜ YOLU ÇOK KÖTÜ ÇÖP KAMYONLARI ÇİMENTO KAMYONLARI MAHVETTİ YOLU

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR