26 Eylül 2017 Salı

  • 3,539 TL
  • 4,173 TL
  • 148,20 TL
  • 102.792
ISPARTA 24°
KAFASI KESİLEN ADAMIN EŞİ KONUŞTU !

KAFASI KESİLEN ADAMIN EŞİ KONUŞTU !

GELENDOST DA EŞİ VE KADIN AYNI GÜNDE VEFAT ETTİ.

GELENDOST DA EŞİ VE KADIN AYNI GÜNDE VEFAT ETTİ.

FECİ KAZADA CAN VERDİ

FECİ KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ

ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ

4 TORUN SAHİBİ DEDEYE HELAL OLSUN

4 TORUN SAHİBİ DEDEYE HELAL OLSUN

Eğitim

İlkokul ve ortaokulu Afyonkarahisar'da, liseyi IspartaTicaret Lisesi'nde tamamlayan Mustafa Sevim, 2014 yılında hayalini kurduğuüniversiteyi kazandı. Üniversite öğrenciliği boyunca AÜ SBMYO Pazarlama veReklam Bölümü'ndeki azmiyle öğrencilere örnek olan Mustafa Sevim, eğitiminitamamlayarak mezun oldu. Mezuniyet töreninde sınıf arkadaşlarıyla kep atanSevim, okumanın yaşı olmadığını kaydetti.

 

ÇOK HEYECANLANDI

 

Üniversite okumanın en büyük hayali olduğunu, bunu dabaşarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Mustafa Sevim,"36 yıllık devlet memuruyum. Halen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ndememur olarak çalışıyorum.

 

KENDİNİ DENEMEK İÇİN GİRDİ

 

Kendimi denemek için girdiğim üniversite sınavında başarılıoldum. Üniversiteye kaydımı yaptırdığım gün nasıl mutluydum anlatamam.Mezuniyetimde ise mutluluğumu anlatacak kelime bulamıyorum. Mezuniyet töreniöncesi çok heyecanlandım. Dostlarım ve mesai arkadaşlarım beni başarımnedeniyle kutladı, güzel dileklerde bulundular. Ben de gençlere örnek olmanınmutluluğunu yaşıyorum" diye konuştu.

 

TORUNLARINA ÖRNEK

 

3 evlat, 4 torun sahibi olduğunu söyleyen Mustafa Sevim,"En büyük hayalim gerçek oldu. Çocuklarıma iyi bir baba olduğumudüşünüyorum. Şimdi torunlarıma örnek olup, ileride anlatacakları güzel bir anıbırakacağım.

 

GÖSTERDİĞİ ÇABANIN ÖDÜLÜ ALDI

 

Eğitimin önemini her zaman evlatlarıma ve çevremdebulunanlara anlattım" dedi. Mustafa Sevim'in azmi karşısında saygıduyduklarını söyleyen sınıf arkadaşları ise "Mustafa Sevim'in azminehayran kaldık. Bizden daha çok çaba gösterdiğine ve bunun ödülünü aldığınıdüşünüyoruz" diye konuştu.

 

İLK 10 İÇİNDE

 

Okul müdür yardımcısının elinden mezuniyet belgesini alanMustafa Sevim, hocalarıyla duygu dolu anlar yaşadı. 62 yaşındaki öğrencilerininbaşarılı ve örnek bir öğrenci olduğunu söyleyen hocaları, Mustafa Sevim'in ilk10 içine girerek büyük başarı gösterdiğini belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

çeçen

09 Temmuz 2016 Cumartesi 09:40

Emekli olsan senin yerine azda başkaları çalışsa 36 sene çok devlete yazik

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR