visitor analyticsvisitor analytics

HUDER ISPARTA TEMSİLCİSİNDEN HOLLANDA'YA SERT AÇIKLAMA

HUDER ISPARTA TEMSİLCİSİNDEN HOLLANDA'YA SERT AÇIKLAMA
12 Mart 2017 Pazar 18:28

HUDER ISPARTA TEMSİLCİSİNDEN HOLLANDA'YA SERT AÇIKLAMA

Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Isparta Temsilcisi Av. Mehmet Ali Ertuğrul, Hollanda’ya sert tepki gösterdi.

Ertuğrul açıklamasında ise: “Hepimizin malumu olduğu üzere 16 Nisan günü Anayasa Değişikliği nedeni ile halk oylamasına gidilecektir. Bu nedenle Bakanlarımızın Avrupa’da gerçekleştireceği ziyaretlerin, kampanya münasebetiyle yapacakları miting ve programların iptal edildiğine, Programların yapılacağı salon tahsislerinin kaldırıldığına şaşkınlıkla şahit olduk. Yine bu süreçte Dış işleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının iniş izninin iptal edildiğini kaygı ile izledik. En son dün gece Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'nın elçilik binamız önüne gidişi engellenmiş ve Bakanımız; Hollanda devleti tarafından devlet terbiyesine yakışmaz bir tutumla, pervasız bir şekilde polis eşliğinde sınır dışı edilmiştir. Bu tutumun kabulü de izahı da mümkün değildir. Halk oylaması sürecine nerdeyse tüm Avrupa’nın olumsuz anlamda dahil olması tarafımızca anlaşılamamaktadır. Bir bakanın vatandaşları ile, akrabaları ile, seçmenleri ile buluşmasını engellemek nasıl bir hırstır? Bir Bakanın uçağının inişine izin vermemek nasıl bir gözü dönmüşlüktür? Bir Bakanın kendi elçilik binasına girmesine müsaade etmemek nasıl bir aymazlıktır? Uluslararası hukuk kurallarına göre elçilik binalarının bulunduğu topraklar o devlete aittir. Yani dün gece Hollanda; bir Bakanımızın kendi toprağına girmesine müsaade etmemiştir. Şimdi bize hukuk dersi vermeye çalışan, her fırsatta hukukun evrensel ilkelerinden bahseden Avrupa bunu nasıl izah edecektir? Bu nasıl bir iki yüzlülüktür? Tümbunlar olurken başka bir partinin seçim kampanyasına izin vermek nasıl bir mantığın ürünüdür? Yine PKK terör örgütü liderinin telekonferans yolu ile topluluğa konuşmasına izin verildiği halde Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasına izin verilmemesi ve bunun da mahkeme kararı ile engellenmesi nasıl bir çifte standarttır? Tüm bunların neden yapıldığının farkındayız. AB'nin hiç bir zaman dostumuz olmadığının bilincindeyiz. Bugün yapılanlar ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu göstermektedir. Tüm bu nedenlerle Başta Hollanda olmak üzere Avusturya, Almanya ve tüm AB ülkelerini akıl almaz bu tavırlarından dolayı kınadığımızı belirtir, bu tavırlarını kabul etmediğimizi yineler, tüm baskı ve kara propagandalarına rağmen 200 yıllık mücadelemizin zaferle sonuçlanacağına olan inancımızın tam olduğunu, istiklalimiz için, istikbalimiz için,istikrarımız için sandığa gideceğimizi, inadına ve inandığımız için Evet oyu ile sandıkları patlatacağımızı beyan ederiz. Saygılarımızla... 

HAYIR SUCLU ILAN EDILIRKEN!

EVETE TEPKI YOK!
14 Mart 2017 Salı 10:54

HAYIR KAMPANYASI YAPAN BARO BASKANINA VERILEN TEPKILER ; NICIN EVETE DESTEK VEREN HUKUKCU VE MEMURLAR ICIN AYNI TARAFSIZLIK TEPKISI VERILMIYOR!

4 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

şahşi mesele

hüseyin uzun
14 Mart 2017 Salı 04:37

MİLLİ MENFAATLERİ, KENDİ ÇIKARLARIN İÇİN KULLANIRSAN BÖYLE OLUR, NEYİ KINIYORSUN.. SENDE BİLMİYORSUNDUR HERALDE, ELİNE BİR KAĞIT VERMİŞLER İLKOKUL COÇUKLARI GİBİ OKUYORSUN..

4 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

İSMAİL AYTAN
13 Mart 2017 Pazartesi 20:31

Kesin saçma sapan yorum yapmayı adam sanki yanlış konuşuyor

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

akp liler

yalvacli
13 Mart 2017 Pazartesi 17:04

ya yorum yazan arkadaslar anlamadinizmi hale ya turkiyede partide devletde kanunda akp liler ilk once holandayi surayi burayi yargilamak icin ilk hukuk demokrasi kendi devletinde saglayacaksinki sonra baska devletleri sorgulayacaksinsenin devletinde hukuk kanun isleyormu ak ka kara de cezavindesin kalkmisin su boyle bu boyle ilk once su sucsuz cezavine atdiklarinizi mahkeme yapin ona dahi aciziz

6 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

AVUKATT

oktay
13 Mart 2017 Pazartesi 16:22

SENİN YAPTIGIN AVUKATLIK YERİN DİBİNE BATSIN DEMEKKİ SENİ AVUKAT TUTSAK ANCAK CEZA ALDIRIRSIN AKP YİNE MAĞDURU OYNUYOR AMA AMCIN MİLLETVEKİLLİĞİYSE O BAŞKA

5 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

GURBETCILERE ZARAR VERILIYOR!

IKBALLERI ICIN!
13 Mart 2017 Pazartesi 16:05

SONRA OLAN YURT DISINDAKI VATANDASLARIMIZA OLUYOR; BU CEKISMELER YABANCILARA ÖZELLIKLE TÜRKLERE OLUMSUZ BAKISI ARTIRIYOR OKULLARDA VE ISLERDE TÜRKLERE BÜYÜK BIR ÖN YARGI OLUSUYOR; VE YABANCI DÜSMANLARININ EKMEKLERINE YAG SÜRMÜS OLUYORLAR! HERKES KENDINI DÜSÜNMEKTEN VAZGECMELI; TÜRKIYEDE BU KADAR ISSIZLIK SORUNU OLDUGUNA GÖRE ; SURIYELILERIDE VATANDAS YAPIP IS SAHIBI YAPICAGIZ; YARIN AVRUPADAKI VATANDASLARIMIZIDA ÜLKEMIZE GERI DÖNÜNMÜ DIYECEGIZ; ORADAKILERIN MAL VE CAN GÜVENLIGI KALMAZSA!

8 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

BU YASAYI:BİZEMİ HATIRLATIYORLAR.

YASALARI BİLMEK GEREK, HEM DE BİZ ÇIKARMIŞIYIZ
13 Mart 2017 Pazartesi 12:38

220cak 2008 tarihinde dönemin başbakanı tarafından TBMM Başkanlığı na 298ayılı seçimlerin Temel Hükümleri ve Kütükleri Hakkındaki kanunda değişiklik önergesine göre”Yurtdışında ,yurt dışı temilcilliklerde ve gümrük kapılarında her türlü propoganda yasaktır” Ayrıca YSK 17 Şubat 2017 tarihinde 2017 seçimleri için yasakları belirliyen 94 maddede "halk oylaması sürecince yurt dışında ve gümrük kapılarında her türlü propoganda yasaktır" Uygulanmış mI?Almanya ve Hollanda nın en iyi müşterisi, çalışanı

13 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

HUKUKÇU YA BAK SEN!

ali oğuzlar
13 Mart 2017 Pazartesi 09:24

Avukat bey hukuk herkes için vardır.Senin ülkende eline Hayır dövizi alanı polis karga tulumba alıp ****ürüyor gıg çıkarmıyorsun.2008 de kendin çıkardığın kanunu unutup hollanda da almanya da oy devşirmeye kalkıyorsun.Devletin uçağına binip hiç bir resmi randevun olmadan oy istemeye gidiyorsun. Sonra kalkıp parti meselesini ülke meselesine çeviriyorsun.Sende avukatım diye geçiniyorsun HADİ ORDAN HADİ BE SENDE.2008 kANUN NO:294 3.BEND:Yurtdışında siayi propoganda ve temsilciliklerde siyasetYapamaz

15 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

Hulki
13 Mart 2017 Pazartesi 01:05

Yurtdışında mıtıng ve sevım propagandadı yapılmaz dıye bı madde var! Aç bı bak önce av beyy:)))

18 Beğendim
1 Beğenmedim
 
Yanıtla

yazık
12 Mart 2017 Pazar 23:05

büyük elçilik Türkiye Cumhuriyeti ne aittir. AKP oraya gidip evet protestosu yapamaz !!!!! yaparsa kanunları çiğnemiş olur !!!!!

48 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

aslında akp bu olaya göbek atıyor

tiyatro
12 Mart 2017 Pazar 21:45

hollanda ve almanyada olan bu olayları akp cok guzel malzeme yapıp mağdur ayagıyla hamaset tellallığı yapar.Yurt dışında seçim propağandası yasak kanun no 298 de secmenlerin usulünü düzenleyen 94-maddesi 2008 değişmiştir. akp bunu bilmiyormu kimi kandırıyorsunuz senin hükümetinde çıkan yasağı. düzen sistem belli herzamanki ğibi mağdur rolü oynamak.

64 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

Koreoglu Barış
12 Mart 2017 Pazar 19:02

Varol.

4 Beğendim
38 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

Türkiye'den o siteye girenler yandı!

Türkiye'den o siteye girenler yandı!

FBI tarafından Türkiye’ye gönderilen raporda 223 kullanıcının ziyaret ettiği ‘playpen’ paylaşımlarından indirilen yaklaşık 545 gigabyte (GB) büyüklüğündeki porno verisiyle ilgili soruşturma sürüyor.

KARA DEMİR DENİZ

KARA DEMİR DENİZ

KARA DEMİR DENİZ

Beyin ölümü gerçekleşen annenin 55 gün sonra bebeği doğdu

Beyin ölümü gerçekleşen annenin 55 gün sonra bebeği doğdu

Polonya'da tümör nedeniyle beyin ölümü gerçekleşen annenin bebeği, 55 gün sonra dünyaya gözlerini açtı.

TEŞEKKÜRLER PAMUKKALE...

TEŞEKKÜRLER PAMUKKALE...

Isparta'nın şehirlerarası ulaşımında önemli firmalarından Pamukkale seyahat memleketlerine gidecek öğrencileri mağdur etmedi.

KAMU KURUMLARI VATANDAŞLAR İÇİN VAR

KAMU KURUMLARI VATANDAŞLAR İÇİN VAR

Vali Vahdettin Özkan, Yalvaç ilçesinde Belediye Başkanları ve köy muhtarları ile bir araya gelerek iletilen talepleri dinledi.

İŞTE POLİS HAFTASI BÖYLE GEÇTİ

İŞTE POLİS HAFTASI BÖYLE GEÇTİ

EMNİYET teşkilatının 171. kuruluş yıldönümünü nedeniyle Isparta İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ISPARTA İMSAKİYESİ

 • İMSAK
  03:41
 • GÜNEŞ
  05:30
 • ÖĞLE
  13:07
 • İKİNDİ
  16:58
 • AKŞAM
  20:31
 • YATSI
  22:11

İLÇELERE GÖRE İMSAKİYE

İFTAR VAKTİNE KALAN ZAMAN

SONRAKİ HABER

FETÖ/PDY DAVASI 13 MART'TA BAŞLIYOR

FETÖ/PDY DAVASI 13 MART'TA BAŞLIYOR