20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Üniversite yolu Renault kavşağında trafik kazası

Bugün öğle saatlerinde üniversite yolunda meydana gelen maddi hasarlı trafik kazasında ölü ve yaralı olmaması sevindirirken, dikkatsizlik ve tedbirsizlik yine akıllara geldi.

Asayiş

Üniversite yolu Renault kavşağında 32 LU 471 plakalı araç ile 32 FK 574 plakalı otomobil kavşakta kaza yaptı. Meydana gelen hafif çaptaki kazanın ardından ölü ve yaralının olmaması sevindirdi. Taraflar kazanın şokunu atlattıktan olay yerine çağırılan polis ise olayla ilgili tahkikat başlattı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Manager

25 Nisan 2014 Cuma 09:27

Bende mağdur oldum bu vatandaş yüzünden. Arabam 45 gün çıkmadı. Islerim aksadı hep yalanci duzenbaz yuzunden.isparta esnafı bu vatandaş yüzünden çok çeker bence.onun yapmış olduğu dolandırıcılıktan başka birşey değil. Esnaf dediğin zaman güven vermeli ama bu kişi araba servise girene kadar her türlü seni kandiriyor servise girdiginde de araba bir daha birakmiyor. Savcı ve polis bunları okumalı ve gerekeni yapmalidir.

qwerty

24 Nisan 2014 Perşembe 23:39

Adı geçen sahış ve kaportacı muhtemelen araç çekicileri ile irtibatlı.Benim başıma da böyle bir kaza gelmişti.tutanak tutup araç çekicisi istedik ve bir yere arabayı çektik.Ertesi gün telefonumu bulmuş ve beni aradı. Biz sigortayla anlaşmalıyız arabayı tamir ediyoruz parasını sigortadan alıyoruz dedi.Başka yerde yaptırırsam önce parayı kaportacıya biz veriyormuşuz sigorta şirketi sonra bize parayı veriyormuş dedi. Cebinizden para çıkmadan biz yaparız dedi. Sonra arabayı onlara götürdük.Günlerce bekledi. Eksper gelmiyor ne yapalım dediler. İsterseniz eksperi arayın dediler. Tam 1 ayda zorlukla arabayı çıkardık. Bİrilerinin bu işe müdahale etmesi gerekiyor.

Manager

24 Nisan 2014 Perşembe 16:32

Bu fotoğraflarda görülen tshirtlü arkadaş neden her kazada var hiç merak eden oldu mu? Bu vatandaş insanların zor anlarında onları kandırarak insanları mağdur ediyor. Bu insafsizlik değilde nedir? Ticari kazanç uğruna insanları kandırmak ne kadar doğru. Bu vatandaş nasıl oluyorda her kazaya geliyor? Sıradan bir vatandaş olarak polisleri göreve davet ediyorum. Bu şahıs her kazaya nasıl geliyor? Telsiz mi dinliyor?eğer dinliyor ise bu hem usulsüz hemde haksızlık değil mi diğer bu işlerle uğraşan insanlara? Savcı ve polisleri göreve davet ediyorum. Bi araştırılsın kaç tane ünsalzede var.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR