24 Nisan 2018 Salı

  • 4,109 TL
  • 5,018 TL
  • 174,92 TL
  • 110.932
ISPARTA 21°
HERKESİ ÜZEN ACI HABER

HERKESİ ÜZEN ACI HABER

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polis Memurun Son durumu !

Şırnak Silopi İlçesinde molotof kokteyli saldırıya maruz kalan Hemşehrimiz Zeynep Özçelik durumu iyiye gidiyor. O günden bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ÖZÇELİK’in durumunun iyiye gittiği ve servise alındığı belirtildi.

Asayiş

Şırnak Silopi İlçesinde molotof kokteyli saldırıya maruz kalan Hemşehrimiz Zeynep Özçelik

durumu iyiye gidiyor. O günden bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ÖZÇELİK’in durumunun iyiye gittiği ve servise alındığı belirtildi.

 

 

 

Geçtiğimiz Mart ayında Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde toplanıp yasadışı gösteri yapan yaklaşık 30 PKK yandaşın, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bekçi Nurettin BAL’a ait otomobile molotof kokteyli atması sonucu otomobil içinde bulunan biri ağır olmak üzere 3 kişi yaralanmıştı. Ağır yaralanan Şarkikaraağaçlı polis memuru Zeynep Özçelik o günden bu yana yaşam savaşı veriyordu. Silopi'de Mart ayında meydana gelen olayda , çoğunluğu genç ve çocuklardan oluşan yaklaşık 30 kişi, 3'üncü Cadde üzerine barikatlar kurup lastik yakarak yolu trafiğe kapatmış o sırada oradan geçmekte olan Bekçi Nurettin Bal,a ait otomobili durdurmayınca molotof kokteyli atmışlardı.Saldırıda alevler içinde kalan otomobilde bulunan polis memuru Zeynep Özçelik ağır, sürücü Nurettin Bal ile Kemal Aydemir ise hafif yaralanmıştı.

Yaralılardan durumu ağır olan polis memuru Zeynep Özçelik, ambulans helikopterle Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne vucudundaki ağır yanıklar nedeniyle oradan da GATA’ya sevkedilmişti O günden bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ÖZÇELİK’in durumunun iyiye gittiği ve servise alındığı belirtildi. Isparta İl Özel İdarede görevli Aslandoğmuş’lu Veli DEMİREL’in kızı olan Zeynep Özçelik’in 7 yıl önce silopiye atanmıştı.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

halamı?

27 Mayıs 2014 Salı 21:06

ne yandaşı, daha ne yapmaları lazım birilerinin ölmesi mi lazım, terörist demeye mi korkuyonuz ? cesur olun bunlar hem terörist, hem de it sürüsü

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR