25 Haziran 2018 Pazartesi

  • 4,557 TL
  • 5,308 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 23°
OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI 9 YAŞINDAKİ İZZET HAYATINI KAYBETTİ

OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI 9 YAŞINDAKİ İZZET HAYATINI KAYBETTİ

BİR ANNENİN TAHLİYE İSYANI

BİR ANNENİN TAHLİYE İSYANI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

İŞTE TÜYLER ÜRPERTEN CİNAYETİN TÜM DETAYLARI...

Tüyler ürperten cinayeti Jandarma'da itiraf etti.

Asayiş

Dün gece yaşanan vahşi cinayeti işleyen kadın Jandarmada verdiği ifadesinde cinayeti itiraf etti.

 Evde 2 çocuğuyla kalan Nevin Y.'nin kayınpederi İlyas Y.'nin kız kardeşi ile evli olan ve aynı köyde oturan evli ve 2 çocuk babası 35 yaşındaki Nurettin Gider, iddiaya göre evine gittiği Nevin Y.'ye zaman zaman silah zoruyla tecavüz etti. Köyde dedikodu yayılması üzerine Nevin Y. şikayetçi olacağını söyledi. Nurettin Gider, "Elimde, uygun olmayan fotoğrafların var. Bunu köye, herkese yayarım" tehdidiyle Nevin Y. ile birlikte olmayı sürdürdü.
 
CİNSEL ORGANINDAN YARALADI
Nevin Y., dün gece "Birlikte kaçalım" diyerek evine çağırdığı Nurettin Gider ile tartıştıktan sonra aldığı av tüfeğiyle onu cinsel organından yaraladı. Yaralı halde kaçmaya çalışan Nurettin Gider, evin önündeki yaklaşık 2.5 metre yüksekliğindeki damdan düştü, ardından bahçe duvarından atlamak isterken düşüp duvarın dibine yığıldı. Arkasından giden Nevin Y., birkaç kez daha ateş ettikten sonra Nurettin Gider’in kafasını kesici bir aletle ayırarak, bir çuvala koydu.
 
 
"İŞTE NAMUSUMLA OYNAYANIN KELLESİ"
Olay yerinden yaklaşık 200 metre kadar ilerideki köy meydanındaki kahvenin önüne giden Nevin Y., burada oturanlara bağırarak, "Arkamdan konuşmayın. Namusumla oynamayın. İşte namusumla oynayanın kellesi" diyerek, çuvalın içindeki Nurettin Gider’in başını köy meydanına attı.
Gördükleri karşısında şoke olan köylüler, olayı jandarma ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine kısa sürede köye giden jandarma ekipleri, hiçbirşey olmamış gibi tüfeğini omzuna takarak evine dönen Nevin Y.'yi gözaltına aldı.
Nevin Y., güvenlik güçlerine Nurettin Gider’in bedeninin yerini gösterdikten sonra jandarma karakoluna götürüldü. Geniş güvenlik önlemi alınan köyde, sağlık ve güvenlik ekiplerinin incelemesi ardından Nurettin Gider’in cesedi, Yalvaç Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Burada yapılan ilk inceleme ardından Gider’in cesedi ve kesik başı, ayrıntılı otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Isparta Barosu, halen sorgusu süren Nevin Y.'nin savunmasını üstlenmek ve ifade verirken yanında bulunmak üzere bir avukat görevlendirdi. Avukat, hamile olan Nevin Y.'nin karnındaki bebeğin babasının belirlenmesi için DNA testi yapılmasını istedi.
 
BU HABER TÜRKİYE VE ISPARTA BASININDA DİĞER HABERLERDE OLDUĞU GİBİ İLK ÖNCE BOMBA 32 DE. ISPARTA GÜNDEMİNİ ANLIK TAKİP EDEN TEK HABER SİTESİNDESİNİZ...  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR