25 Şubat 2018 Pazar

  • 3,791 TL
  • 4,663 TL
  • 162,07 TL
  • 117.522
ISPARTA
BÜYÜKKÖK VE GÖREN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ!

BÜYÜKKÖK VE GÖREN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ!

 ARTIK YOL GENİŞLİĞİNE GÖRE BELİRLENECEK

ARTIK YOL GENİŞLİĞİNE GÖRE BELİRLENECEK

SUDA İLK DOĞUM GERÇEKLEŞTİ

SUDA İLK DOĞUM GERÇEKLEŞTİ

ISPARTA'DA TUTUKLANDI

ISPARTA'DA TUTUKLANDI

ISPARTA CEZAEVİNDEN FİRAR EDEN ŞAHIS YAKALANDI

ISPARTA CEZAEVİNDEN FİRAR EDEN ŞAHIS YAKALANDI

Asayiş

ISPARTA İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda; ‘’Uyuşturucu Madde Satmak ve Kullanmak’’, ‘’6316 Sayılı Kanuna Muhalefet’’, ‘’T.C.K’nın 245’inci maddesinde geçen Banka veya Kredi Kartlarının Kötüye Kullanımı’’ ve ‘’’T.C.K’nın 245’inci maddesinde geçen Banka veya Kredi Kartlarının Kötüye Kullanımı ve Dolandırıcılık’’ suçlarından Isparta Cezaevi Kurumunda Yatmaktayken 02 Mayıs 2016 tarihinde firar eden ve yakalama müzekkeresi ile aranmakta olan İ.E isimli şahsın Sütçüler ilçesi Kesme Köyü Armutlu mevkii olarak bilinen yerde bulunduğu tespit edilmiş ve 13 Temmuz 2016 günü yapılan operasyon sonucunda şahıs Sütçüler İlçesi kesme Köyü Armutlu Mevkiinde bulunan dağ evinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine konulmuştur.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yuhh

13 Temmuz 2016 Çarşamba 19:15

Bı adam hapısten nasıl ksçar yaa??? Kım lan bunun sorumlusu?? Tavuk cıftlığınden bıle tavuklar kacamıyokrn, kım yardım edıyor buna?? Vay....

AKLI SELİM

14 Temmuz 2016 Perşembe 11:32

ARTIK RUMUZU İLE YORUM YAPAN ARKADAŞIN DİKKATİNE: ADI GEÇEN ŞAHIS AÇIK CEZA İNFAZ KURUMUNDAN FİRAR ETMİŞTİR.AÇIK CEZA İNFAZ KURUMLARI FİRARA KARŞI KORUMA TEDBİRİ OLMAYAN,ÖZEL İZİNDEN DÖNMEYENİN BİLE FİRARİ SAYILDIĞI KURUMLARDIR.BİLGİDEN YOKSUN CAHİLCE YAPILAN YORUMLARDA O KURUMLARDA ÇALIŞAN İNSANLARIN HAKKINA GİRİLDİĞİ UNTULMAMALIDIR.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR