21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
ISPARTA
BAŞKAN GÜNAYDIN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR

BAŞKAN GÜNAYDIN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR

SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

MOTOSİKLET PARK HALİNDEKİ KAMYONA ARKADAN ÇARPTI

MOTOSİKLET PARK HALİNDEKİ KAMYONA ARKADAN ÇARPTI

ISPARTA'DA ŞEHİT BABASI TUTUKLANDI

ISPARTA'DA ŞEHİT BABASI TUTUKLANDI

Asayiş

Şarkikaraağaç İlçesine bağlı Göksöğüt Köyü Muhtarı Mevlüt Gülcü Köye Hizmet edeyim derken, Görevi Kötüye kullanmaktan ötürü çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

ŞIRNAK'ın Bestler Dereler bölgesinde PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmada şehit olan 3 askerden astsubay Cengiz Gülcü’nün babası Mevlüt Gülcü tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Adrese dayalı Nüfus kayıt sistemine göre nüfusu 2 binin altına düşen ve kasa balıktan köy statüsüne düşen Göksöğüt'e hizmet etmek için aday olan ve muhtar seçilen şehit babası Mevlüt Gülcü’nün başına gelmeyen kalmadı.

İddialara göre Muhtarlık bütçesinden bir vatandaşa 850 TL yardım yapan ve akabinde yardım yaptığı kişi ile mahkemelik olan Göksöğüt Köyü Muhtarı Mevlüt Gülcü, mahkemece "Görevi Kötüye Kullanmaktan"tutuklanarak ceza evine gönderildi.

F.Demirtaş/Şarkikaraağaç

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

şaka gibi.

08 Şubat 2017 Çarşamba 19:28

muhtar yardım yapmış.sanki milyonları dolandırmış.mecliste milletvekili milyonlarca tlf görüşmesi yapar bir şey olmaz 850 tl için tutuklanır.yazık.

İnan Dürüst

08 Şubat 2017 Çarşamba 18:38

Aman napıyorsun ıspartanın gülü rumuzlu arkadaşım "bakan çocuğu da olsa yargılanmalı" diyen çoğu kişiyi içeri attılar bu caaanım memlekette, yerin kulağı var duyan muyan olur mazallah,doğruları niye söylüyorsun , at yalanı çok severler inananı,Sağlıcakla kal şaka tabi sen hep doğru ol , alsalarda merkeze bir gün gösterecek Rabbim herkese ( eğriyi doğruyu)

ıspartanın gülü

08 Şubat 2017 Çarşamba 17:38

şehit babası olduğu için tutuklanmamış.öyle haber yapıyorsunuzki sanki haberin içeriğine bakmayan suçu şehit babası olmak zannedecek.suçu işleyen kim olursa olsun cezasını çekmeli,tabi bakan çocuğu olsada

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR