23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,629 TL
  • 5,412 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA ŞEHİT BABASI TUTUKLANDI

ISPARTA'DA ŞEHİT BABASI TUTUKLANDI

Asayiş

Şarkikaraağaç İlçesine bağlı Göksöğüt Köyü Muhtarı Mevlüt Gülcü Köye Hizmet edeyim derken, Görevi Kötüye kullanmaktan ötürü çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

ŞIRNAK'ın Bestler Dereler bölgesinde PKK'lı teröristlerle girdikleri çatışmada şehit olan 3 askerden astsubay Cengiz Gülcü’nün babası Mevlüt Gülcü tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Adrese dayalı Nüfus kayıt sistemine göre nüfusu 2 binin altına düşen ve kasa balıktan köy statüsüne düşen Göksöğüt'e hizmet etmek için aday olan ve muhtar seçilen şehit babası Mevlüt Gülcü’nün başına gelmeyen kalmadı.

İddialara göre Muhtarlık bütçesinden bir vatandaşa 850 TL yardım yapan ve akabinde yardım yaptığı kişi ile mahkemelik olan Göksöğüt Köyü Muhtarı Mevlüt Gülcü, mahkemece "Görevi Kötüye Kullanmaktan"tutuklanarak ceza evine gönderildi.

F.Demirtaş/Şarkikaraağaç

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

şaka gibi.

08 Şubat 2017 Çarşamba 19:28

muhtar yardım yapmış.sanki milyonları dolandırmış.mecliste milletvekili milyonlarca tlf görüşmesi yapar bir şey olmaz 850 tl için tutuklanır.yazık.

İnan Dürüst

08 Şubat 2017 Çarşamba 18:38

Aman napıyorsun ıspartanın gülü rumuzlu arkadaşım "bakan çocuğu da olsa yargılanmalı" diyen çoğu kişiyi içeri attılar bu caaanım memlekette, yerin kulağı var duyan muyan olur mazallah,doğruları niye söylüyorsun , at yalanı çok severler inananı,Sağlıcakla kal şaka tabi sen hep doğru ol , alsalarda merkeze bir gün gösterecek Rabbim herkese ( eğriyi doğruyu)

ıspartanın gülü

08 Şubat 2017 Çarşamba 17:38

şehit babası olduğu için tutuklanmamış.öyle haber yapıyorsunuzki sanki haberin içeriğine bakmayan suçu şehit babası olmak zannedecek.suçu işleyen kim olursa olsun cezasını çekmeli,tabi bakan çocuğu olsada

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR