24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,693 TL
  • 5,511 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 18°
HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

HIRSIZLIK YAPMAK İÇİN GELDİLER AMA

Aydın Nazilli’den hırsızlık yapmak için Isparta’ya gelen 2’si bayan 3 kişi yakalandı.

Asayiş

Dün öğle saatlerinde Anadolu Mahallesi’nde 2’si bayan 3 şüpheli şahsın Aydın plakalı bir araçla dolaştıkları ihbarını alan polis mahallede şüphelilerin peşine düştü. Mahallede bir süre çalışma yürüten polis şüphelilerin izine ulaşamadı. Aynı saatlerde Pirimehmet Mahallesi’nde şüpheli 2 bayanın bir ikamete girdiği ihbarını aldı.
 Bunun üzerine olay yerine giden ekipler şüpheli iki bayanın Aydın plakalı bir araca bindiklerini görüp, araca dur ihtarında bulundu. Dur ihtarına uymayan şüpheliler yaşanan kovalamacanın ardından Bağlar Mahallesi’nde aracın sıkıştırılmasıyla yakalandı. Şahısların kimlik kontrollerinde de sahte kimlik kullandıklarını tespit eden polis parmak izi kontrolüyle şahısların gerçek kimliklerine ulaştı. Şahıslardan D.N.’nin 9 ayrı suçtan arandığı, S.N ve E.K.’nın da bir çok hırsızlık suçundan sabıkasının olduğu anlaşıldı. Şahısların Aydın’dan Isparta’ya hırsızlık yapmak için geldikleri ve boş olarak tespit ettikleri evlere girerek değerli eşya ve paraları çaldıkları tespit edildi.

Şüpheli üç şahıs adli mercilere sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

İbrahim Hoca

11 Nisan 2014 Cuma 17:47

Helal olsun emniyet güçlerimize, hırsızlık masası personeline. Maalesef o bölgelerden genellikle dilenci kılığında,kucaklarında çocukla memleketimize çok sayıda hırsız geliyor, vatandaş olarak duyarlı olalım.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR