20 Mart 2018 Salı

  • 3,940 TL
  • 4,863 TL
  • 166,40 TL
  • 115.450
ISPARTA 13°
KAHRAMAN KOMUTANIMIZ ŞEHİT DÜŞTÜ

KAHRAMAN KOMUTANIMIZ ŞEHİT DÜŞTÜ

YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

HIRSIZLIK YAPMAK İÇİN GELDİLER AMA

Aydın Nazilli’den hırsızlık yapmak için Isparta’ya gelen 2’si bayan 3 kişi yakalandı.

Asayiş

Dün öğle saatlerinde Anadolu Mahallesi’nde 2’si bayan 3 şüpheli şahsın Aydın plakalı bir araçla dolaştıkları ihbarını alan polis mahallede şüphelilerin peşine düştü. Mahallede bir süre çalışma yürüten polis şüphelilerin izine ulaşamadı. Aynı saatlerde Pirimehmet Mahallesi’nde şüpheli 2 bayanın bir ikamete girdiği ihbarını aldı.
 Bunun üzerine olay yerine giden ekipler şüpheli iki bayanın Aydın plakalı bir araca bindiklerini görüp, araca dur ihtarında bulundu. Dur ihtarına uymayan şüpheliler yaşanan kovalamacanın ardından Bağlar Mahallesi’nde aracın sıkıştırılmasıyla yakalandı. Şahısların kimlik kontrollerinde de sahte kimlik kullandıklarını tespit eden polis parmak izi kontrolüyle şahısların gerçek kimliklerine ulaştı. Şahıslardan D.N.’nin 9 ayrı suçtan arandığı, S.N ve E.K.’nın da bir çok hırsızlık suçundan sabıkasının olduğu anlaşıldı. Şahısların Aydın’dan Isparta’ya hırsızlık yapmak için geldikleri ve boş olarak tespit ettikleri evlere girerek değerli eşya ve paraları çaldıkları tespit edildi.

Şüpheli üç şahıs adli mercilere sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

İbrahim Hoca

11 Nisan 2014 Cuma 17:47

Helal olsun emniyet güçlerimize, hırsızlık masası personeline. Maalesef o bölgelerden genellikle dilenci kılığında,kucaklarında çocukla memleketimize çok sayıda hırsız geliyor, vatandaş olarak duyarlı olalım.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR