25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,775 TL
  • 5,590 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

EĞİRDİR HALKI KONSERLE COŞTU

Eğirdir Su Şenlikleri kapsamında düzenlenen Mine Koşan, Murat Tekyıldız ve Figen Biricik konseri büyük ilgi gördü. Eğirdir Kale Meydanı vatandaşlarla doldu taştı.

Asayiş

Eğirdir 2. su Şenlikleri ve Triatlon Yarışmaları kapsamında Eğirdir Belediyesi tarafından Kale Meydanı’nda konser düzenlendi. Konsere Eğirdir Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Triatlon Federasyon Başkanı Hamdi Güneş, Dağ Komando Okulu Kurmay Başkanı Kurmay Albay Ceyhan Karagöz, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Ali Demir, İlçe Emniyet Müdürü Yahya Murat Yavuz, daire amirleri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

 

            TRT sanatçısı Figen Biricik ilk sahneyi aldı ve söylediği şarkılarla vatandaşları coşturdu. Eğirdir’in harika bir yer olduğunu söyleyen Figen Biricik, “Böyle güzel ve şirin bir ilçeye gelip sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Belediye Başkanımıza bana bu fırsatı tanıdığı ve sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Figen Biricik’in ardından sahne alan Murat Tekyıldız ise sahne performansı ve söylediği şarkılarla vatandaşın gönlünde taht kurdu.  Ülkemizin önemli günlerden geçtiğini söyleyen Murat Tekyıldız, “birlik ve beraberliğimizi sağlayan Belediye Başkanımızı buradan kutluyorum” dedi. Memleket şarkılarıyla halkı coşturan Murat Tekyıldız sahnede kıpır kıpır hareketleriyle yerinde duramadı.

 

Murat Tekyıldız’ın ardından yılların eskitemediği sanatçı Mine Koşan sahneye çıktı. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Mine Koşan, “Isparta’nın gül kremleri ile güzelliğimi yıllardır koruyorum. Elmasıyla da güzelliğime güzellik katıyorum. Zaten ben 38 yaşındayım” diyerek espri yaptı. Halkın alkışlarıyla ve destekleriyle şarkılarını söyleyen Mine Koşan, seslendirdiği ilahilerle de vatandaşları duygulandırdı. 

 

Gecede sahne alan sanatçılara Belediye tarafından hazırlanan Eğirdir’in simgesi olan kristal elma, plaket ve çiçek armağan edildi.

 

Gece geç saatlere kadar süren konserde havai fişek gösterileri de yapıldı. Ayrıca Kale Meydanı’nı hınca hınç dolduran Eğirdir halkı düzenlenen konserde doyasıya eğlendiler. Vatandaşlar konser sonrasında Başkan Özmeral’e teşekkürlerini belirttiler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR