23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
ISPARTA
HANDE HATİPOĞLU BİR DÖNEM ISPARTA'DA EĞİTİM ALDI

HANDE HATİPOĞLU BİR DÖNEM ISPARTA'DA EĞİTİM ALDI

BURASI NASIL DEĞERLENECEK

BURASI NASIL DEĞERLENECEK

2 APARTA CEZA

2 APARTA CEZA

OTOMOBİL ÖNCE YAYAYA SONRA ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI

OTOMOBİL ÖNCE YAYAYA SONRA ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI

AİLESİNİ SEVİNCE BOĞDU

ISPARTA'da eşini arayıp 'hakkını helal et' diyerek kayıplara karışan Murat Nursal, 15 gün sonra arkadaşları tarafından dağda bulundu. Nursal'ın 15 gün boyunca sögüt yaprağı ve elma yiyerek hayatta ortaya çıktı.

Asayiş

ISPARTA Belediyesi  İmar Müdürlüğü’nde işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Murat Nursal, 15 gün önce eşini cep telefonundan arayarak “hakkını helal et” dedikten sonra kayıplara karıştı. Psikolojik sorunları nedeniyle kayplara karışan ve o günden sonra polis ve jandarmanın her yerde aradığı Nursal, 5 Temmuz Cuma günü saat 22.00 sıralarında arkadaşları tarafından Gölcük Gölü yakınlarında bir dağda bulundu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Arkadaşları tarafından açlık ve sıcaktan bitkin halde dağlık alanda bulunan Murat Nursal, Isparta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  Nursal, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi altına alındı. Mutlu haberi alan ailesi hastaneye akın etti.

 “SÖĞÜT YAPRAĞI VE ELMA YEDİM”

15 gündür kenisinden haber alınamayan Nursal, dağ başında nasıl kaldığını soran gazetecilere, söğüt yaprağı yiyerek beslendiğini ve hayatta kaldığını söyledi. Göl suyunun yanısıra dağdaki bir elma ağacından da elma yediğini anlatan Nursal, “Bir huyum vardır kimseden birşey isteyemem. Görenler oldu beni ama balık tuttuğumu zannettiler. Gündüzleri çok sıocaktı, geceleri çok üşüdüm” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR