25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,745 TL
  • 5,574 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

AİLESİNİ SEVİNCE BOĞDU

ISPARTA'da eşini arayıp 'hakkını helal et' diyerek kayıplara karışan Murat Nursal, 15 gün sonra arkadaşları tarafından dağda bulundu. Nursal'ın 15 gün boyunca sögüt yaprağı ve elma yiyerek hayatta ortaya çıktı.

Asayiş

ISPARTA Belediyesi  İmar Müdürlüğü’nde işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Murat Nursal, 15 gün önce eşini cep telefonundan arayarak “hakkını helal et” dedikten sonra kayıplara karıştı. Psikolojik sorunları nedeniyle kayplara karışan ve o günden sonra polis ve jandarmanın her yerde aradığı Nursal, 5 Temmuz Cuma günü saat 22.00 sıralarında arkadaşları tarafından Gölcük Gölü yakınlarında bir dağda bulundu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Arkadaşları tarafından açlık ve sıcaktan bitkin halde dağlık alanda bulunan Murat Nursal, Isparta Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  Nursal, hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi altına alındı. Mutlu haberi alan ailesi hastaneye akın etti.

 “SÖĞÜT YAPRAĞI VE ELMA YEDİM”

15 gündür kenisinden haber alınamayan Nursal, dağ başında nasıl kaldığını soran gazetecilere, söğüt yaprağı yiyerek beslendiğini ve hayatta kaldığını söyledi. Göl suyunun yanısıra dağdaki bir elma ağacından da elma yediğini anlatan Nursal, “Bir huyum vardır kimseden birşey isteyemem. Görenler oldu beni ama balık tuttuğumu zannettiler. Gündüzleri çok sıocaktı, geceleri çok üşüdüm” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR