27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

3 EMNİYET AMİRİ GÖREVDEN İHRAÇ EDİLDİ

3 EMNİYET AMİRİ GÖREVDEN İHRAÇ EDİLDİ

Asayiş

ISPARTA'da geçen yıl düzenlenen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonunda gizliliği ihlal gerekçesiyle haklarında soruşturma açılan 6 polis memurundan, Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldüğü helikopter kazasında hakkında görevi kötüye kullanma suçundan dava açılan Dursun Özmen'in de aralarında bulunduğu 3 şube müdürü görevden ihraç edildi.

Isparta Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçen yıl şubat ayında 6 ilde 'görevleri gereği düzenlemeye yetkili oldukları resmi belgede sahtecilik, haberleşmenin gizliliğini ihlal ve iftira' iddiasıyla eş zamanlı operasyon düzenledi.Operasyon kapsamında 10 emniyet mensubu gözaltına alındı. Operasyonun ardından dönemin KOM Şube Müdürü Hakan Akşen, Asayiş Şube Müdürü Dursun Özmen ve Eğitim Şube Müdürü Ali Çelik ile 3 polis memuru hakkında, nezarethanede şüphelilerle izinsiz görüşme yaptıkları, yanlarında getirerek içeri soktukları cep telefonları ile şüphelilerin izinsiz görüşme yapmalarını sağladıkları tespit edilerek soruşturma açıldı. 

6 polis memuru hakkında polis başmüfettişlerinin yürüttüğü soruşturma tamamlandı. 3 polis memuru hakkında herhangi bir ceza uygulanmazken,Hakan A., Dursun Özmen ve Ali Ç., Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Disiplin Kurulu kararıyla görevden ihraç edildi.

MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN ÖLDÜĞÜ KAZADA YARGILANIYORDU

Dursun Özmen'in, 25 Mart 2009 tarihinde meydana gelen ve Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 1'i gazeteci 5 kişinin ölümüne ilişkin soruşturmada 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla hakkında dava açılan dönemin Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olduğu belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Çorumlu

16 Haziran 2016 Perşembe 11:32

Risalei nurları kur-an yerine koyar,sohbetlerde toplantılarda kuran yerine ne dediği dahi zor anlaşılan allahın varlığı üzerine şüpheleri bertaraf etmeyi amaçlayan yani sadece bir amacı olan oda şüphesi olanlar için yazılmış faydalı bir kitabı aşırılık kaçarak kur an ı bir kenara isterseniz kusura bakmayın bu sonuç kaçınılmazdır ey nurcu kardeşler hala kardeşler diyorum çünkü içinizdeki samimi müslümanlar ve başsız mürşidi kalmış ve mürşidi şeytan olmuş bir harekete dönüştü dikkat edin kardeşler

Fuatavni

16 Haziran 2016 Perşembe 11:22

Adamlar hala nuh diyor peygamber demiyor. Asıl akıl tutulması kimde iyi bak. Katır gibi inat var bu cömeat denilen hezimetin elemanlarından,Allah için şu mübarek ramazan hatırına bi sorgulayın geçmişinizi bu kadar almak olmayın islam adına yola çıkıp ortada islam adına tek hizmet yok,bir cami,bir medrese,bir kuran kursu, bir molla bir hafız varmı 50 yıllık tarihiniz var. Nerde bu paralar zaten öğretmenler köle,öğrencileri vatandaş besili validen alınan cukka kimin adına neyin hizmeti allah aşkın

03

16 Haziran 2016 Perşembe 08:22

03 emniyet müdürü ihraç edildi yazısındaki 03 çümlesi afyonlumu bu emniyet müdürü yoksa yazan arkadaş yazı yazmasını bilemiyorda 3 yerine 03 mü yazmış yoksa

Haşhaşlı

16 Haziran 2016 Perşembe 00:31

Bunlar güya kıyakçılık yapıp nezarette telefonla görüştürmüşler bu suçtur vatandaşa da suç haşhaşikere de suç kıyakçılığım sonu ayakçılık olmuş

Ispartalı

15 Haziran 2016 Çarşamba 21:05

Gerçekten ülkeye yazık oluyor,bu polisler milyar dolarlık yolsuzluk yapsalardı,şimdi hepsi en üst görevlerde baş tacı yapılırdı.

Gemiler

15 Haziran 2016 Çarşamba 21:02

Bu polislere yazık olmuş,babalarının 30 tane gemisi yok,Singapur'da Casinoya da gidemezler,

Yazık

15 Haziran 2016 Çarşamba 21:00

Maalesef Ülke de bir akıl tutulması var,bu kadar basit bir ithamdan dolayı insanların meslekten ihraç edilmesi gerçekten çok büyük bir intikam duygusudur.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR