26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

29 YAŞINDA HAYATINA SON VERDİ...

Isparta Muzaffer Türkeş mahallesinde yaşayan 29 yaşındaki genç intihar ederek hayatına son verdi.

Asayiş

Muzaffer Türkeş mahallesinde ikamet eden 29 yaşında ki Selçuk Kalyoncuav tüfeği ile intihar etti. Cumartesi günü sabah 09:15 sıralarında intihar eden Kalyoncu, galerici tarafından evinde ölü bulundu. Olayla ilgili edindiğimiz bilgiler ise şöyle; intiharından bir gün önce oto galeriden araç kiralayan n Selçuk Kalyoncu, aracı teslim edeceği gün oto galerici tarafından arandı. Aralarında geçen konuşma ise sabah 09.00 sularında geçti. Gayet sakin

 

ve normal bir konuşmasının olduğunu emniyete verdiği ifadede belirten galerici aracı 10 dakikaya kadar getireceğini belirtti.

30 dakika geçmesine ve dükkan da arabayı başka müşterilerin beklemesi üzerine galericinin tekrar aradığı Kalyoncu'nun telefonu kapalı olduğunu görüldü. Ve aracı bula bilmek için GPRS dan nerede olduğunu bakılıyor. Ve aracın Muzafer Türkeş Mahallesinde olduğunu görüyor. Selçuk Kalyoncu'nun uyup kaldığından şüphelenerek aracı almaya gidiyor. Aracı bulduktan sonra birkaç komşusuna Kalyoncu'nun hangi evde oturduğunu soruyor. Evi gösteren komşularının üzerine zile basmak için eve çıkıyor. Tam zile basacağı esnada kapının hafif bir şekilde ayrık olduğunu görüyor ve içeriye baktığında Kalyoncu'nun elinde av tüfeği ile kafasına sıkmış, intihar etmiş vaziyette görüyor. Olay yerine çağırılan emniyet ekipleri gerekli incelemelerini sürdürüyor. Konuyla ilgili İntihar eden Selçuk Kalyoncu'nun arkadaşlarından edindiğimiz bilgilere göre ise; 6 yaşında bir çocuğunun olduğu ve kısa bir süre önce eşinden ayrıldığı ve eşinin Yalvaç ilçesinde yaşadığını belirttiler.

 
ISPARTANIN 7/24 KESİNTİSİZ ANLIK TEK HABER SİTESİNDESİNİZ....

ISPARTADA OLAN BİTENİ ÖĞRENMEK İÇİN SİZE BOMBA 32 YETER....


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR